Mohlo by Vás zajímat

Zde se můžete přihlásit k odběru newsletteru a získat tak přístup k informacím o trendech na trhu, o novinkách jednotlivých značek a o současném vývoji v oblasti obalů a stojanů.

Služby
POS analýza
POS analýza
Vývoj
Vývoj
Consulting
Consulting
SCM
SCM
Harmonizace
Harmonizace
Výroba
Výroba
Co-Packing
Co-Packing
POS servis
POS servis
Měření úspěšnosti
Měření úspěšnosti

Sezónní promoce

Jak vyplývá ze studie agentury GfK s názvem „Occassion Based Shopping“ je ve 40 procentech případů důvodem k nákupu speciální příležitost. Vedle vrcholů sezóny, jako jsou celostátní svátky, mají velký potenciál také všednodenní příležitosti, jako večer v kruhu rodiny nebo posezení s přáteli. Pro výrobce a prodejce značkového zboží platí, že témata, která již úspěšně propagují na webu a sociálních sítích, musí zákazníkům nabídnout také přímo v prodejně.

Modularizace a harmonizace

V důsledku internacionalizace využívají výrobci značkového zboží stále častěji nadnárodní POS koncepty, které jim přinášejí jednotnou prezentaci jejich globální značky ve všech zemích nebo regionech. Aby v takových modulárních systémech nepřišly zkrátka emoce a zároveň zůstala zachována hlavní úloha stojanů -  povzbudit spotřebitele, aby se zastavil a koupil si daný výrobek – bývají tyto koncepty zpravidla doplněny o dekorace a další doplňkové prvky.

Společnost STI Group nabízí svým klietnům kreativní a inovativní obaly a prostředky POS komunikace, které jejich výrobky nejen chrání, ale které je také úspěšně propagují v místě prodeje – s vysokou účinností a s ohledem na náklady.

Jako partner značek přináší STI Group svým klientům přidanou hodnotu a činí je tak na trhu úspěšnějšími. Mezi klienty STI Group patří 15 z 20 celosvětově nejoblíbenějších značek, přední maloobchodní koncerny a agentury.

S přibližně 2000 zaměstnanci realizovala skupina STI v roce 2016 obrat ve výši 290 milionů €, a to především díky své inovační síle a kvalitě.