Mohlo by Vás zajímat

Zde se můžete přihlásit k odběru newsletteru a získat tak přístup k informacím o trendech na trhu, o novinkách jednotlivých značek a o současném vývoji v oblasti obalů a stojanů.

Služby
POS analýza
POS analýza
Vývoj
Vývoj
Consulting
Consulting
SCM
SCM
Harmonizace
Harmonizace
Výroba
Výroba
Co-Packing
Co-Packing
POS servis
POS servis
Měření úspěšnosti
Měření úspěšnosti

Print Management

Na úspěšné POS kampani se často nepodílí pouze stojany nebo obaly, ale také další podpůrné prostředky. Print management společnosti STI Group má na starosti vývoj, pořízení i distribuci tiskových produktů všeho druhu - včetně tvorby, kontroly a archivace tiskových dat. Toto spojení přináší zjednodušení, snížení procesních nákladů a zajišťuje, že všechny prostředky jsou připravené k odeslání ve stejný okamžik.

Modularizace a harmonizace

V důsledku internacionalizace využívají výrobci značkového zboží stále častěji nadnárodní POS koncepty, které jim přinášejí jednotnou prezentaci jejich globální značky ve všech zemích nebo regionech. Aby v takových modulárních systémech nepřišly zkrátka emoce a zároveň zůstala zachována hlavní úloha stojanů -  povzbudit spotřebitele, aby se zastavil a koupil si daný výrobek – bývají tyto koncepty zpravidla doplněny o dekorace a další doplňkové prvky.

Společnost STI Group nabízí svým klietnům kreativní a inovativní obaly a prostředky POS komunikace, které jejich výrobky nejen chrání, ale které je také úspěšně propagují v místě prodeje – s vysokou účinností a s ohledem na náklady.

Jako partner značek přináší STI Group svým klientům přidanou hodnotu a činí je tak na trhu úspěšnějšími. Mezi klienty STI Group patří 15 z 20 celosvětově nejoblíbenějších značek, přední maloobchodní koncerny a agentury.

S přibližně 2000 zaměstnanci realizovala skupina STI v roce 2017 obrat ve výši 300 milionů €, a to především díky své inovační síle a kvalitě.